Kurumsal

Akyollar Elektronik hakkında...

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakkımızda

DEĞERLERİMİZ

• Saygı;

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı saygı, kurum kültürümüzün temel taşlarından biridir. Biliyoruz ki, bireyler saygın hissettiklerinde ellerinden gelenin fazlasını, zekalarını ve yüreklerini de verirler.

• Müşterilerimiz ve kullanıcılarımız;

Müşterilerimiz bizim varlık sebebimizdir. Müşterilerimize olan şükranlarımızı, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmetimizle sergilemeye büyük değer veriyoruz.

• Çalışanlarımız;

En değerli varlığımız olan çalışanlarımızın motivasyonunu  yüksek tutmaya ve gerçek potansiyellerine ulaşmaları için gerekli yönetimsel desteği sağlamaya önem veriyoruz.

• Mükemmellik;

Öğrenen bir organizasyonuz. Tüm paydaşlarımızı memnun etmek için, üretkenliğimizi, görevlerimizi ve kendimizi ölçüyor, değerlendiriyor ve geliştiriyoruz. Coşkulu ve sistematik çalışarak kendimizi sürekli aşmaya azimliyiz. Yaptığımız her işte yılmayan bir tutku ve kararlılıkla mükemmelliği hedefliyoruz.

• Yenilikçilik;

Her seviyede yenilik ve inovasyona değer veriyoruz. Başarıya ulaşmak için daima yeni metotlar ve yeni çözümler peşindeyiz. Değişmeyen tek şeyin değişimin kendisi olduğu bilinciyle, yeniliği benimsiyoruz ve yenilik yaratıyoruz.

 

 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Back to Top